ברוכים הבאים ל -

לאתר חברת פירסט מוטורס בע``מ

כבר מעל 25 שנה , שאנחנו בפירסט מוטורס מוּנָעִים מהתשוקה להעניק לכם את חווית הרכב המשתלמת ביותר במגוון, באיכות, בשירות וכמובן במחיר.

אנחנו מגיעים ממקום של אהבה אמיתית לעולם הרכב כל פעימת מנוע מרגשת אותנו, כל לחיצה על דוושת הגז ממלאת אותנו באדרנלין.

האהבה הזו עומדת בבסיס מערכת היחסים שלנו עםכל הלקוחות , כי אתם הרי הנכס החשוב ביותר שלנו.

הלקוחות שלנו הם הבסיס להצלחה והצמיחה שלנו , וחלק גדול מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים והממליצים הכי טובים שלנו.

לחברה מרכז מכירה, טרייד אין וליסינג חדיש הממוקם באזור התעשייה.

פירסט מוטורס

כמו שניתן להבין מהשם אתם מוזמנים להגיע ולבחור את הרכב המתאים לכם ולנסוע הביתה עם רכב החלומות שלכם באותו רגע.
לחברה מרכז מכירה, וטרייד אין, וליסינג חדיש הממוקם באזור התעשיה קריית אריה בפתח תקווה.
בואו להתרשם ממאות כלי רכב מוכנים למכירה , חדשים מהניילונים או מיד ראשונה , ולבחור את מסלול העסקה המתאים לכם ביותר , הכולל שירות מיוחד ואדיב מאוד.

למה לקנות מפירסט מוטורס

*צוות איכותי מיומן עם תודעת שירות מעולה*תצוגה מרהיבה המציעה רכבי יוקרה ברמה גבוהה ביותר*מסלולי מימון נוחים גמישים ומשתלמים עד 100% מימון תשלום חודשי נמוך ללא מקדמה כלל ואפשרות טרייד אין*אספקה מיידית -פירסט מוטורס מחזיקה מלאי רחב של רכבים ולכן אנו בטוחים שעוד היום תסעו הביתה עם רכב חלומותיכם*נסיעות מבחן , אנחנו בפירסט מוטורס מחזיקים מגוון רחב של רכבים כדי שתוכלו להתרשם מיידית מהרכב בנסיעת מבחן חוויתית.

טרייד אין - הכי קל להתקדם לרכב חדש עם פירסט מוטורס!

חברתנו מציעה לך למסור את הרכב הישן ולהתקדם לרכב חדש מכל סוג. התהליך נעשה במהירות רבה, כך שנותר לך לבחור את הדגם החדש הרצוי ולשלם רק את ההפרש בין מחיר המכירה של הרכב הישן ומחיר הקניה של הרכב החדש.אנו נחסוך לכם את ההתעסקות הרבה הגוזלת זמן רב במכירת הרכב הישן , פרסום, פגישות עם קונים פוטנציאליים , משא ומתן , בדיקות ועוד כאבי ראש אחרים...

ליסינג מימוני

בליסינג מימוני אתה מקבל הלוואה לרכישת רכב חדש שאתה בוחר. למעשה , אתה שוכר מאיתנו את הרכב לתקופת זמן מוגדרת מראש ( עד 60 חודשים) תמורת תשלום חודשי קבוע - המוגד כהוצאה מוכרת לעסק שלך. בתום תקופת החוזה תוכל לבחור אם להתקדם לרכב חדש או לרכוש מאיתנו את הרכב במחיר אטרקטיבי וידוע מראש.ליסינג מימוני מאפשר לך לקבל רכב חדש כאשר אתה דואג לתחזוקת הרכב. בנוסף, ניתן לרכוש חבילת פרימיום (תחזוקה מלאה של הרכב וטיפול שוטף) וביטוח.

רכבים במלאי
חוות דעת
לקוחות מרוצים
אות הצטיינות